Padání při importu
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=18124
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 14:05
Téma: Padání při importu
Odeslal: Matějovský
Předmět: Padání při importu
Datum odeslání: 18.říj.2013 v 17:58
Mám nainstalovaný Civil 2013 na novém notebooku (i5, 6GB RAM, Win8) a mám problémy s importem bodů. Když načítám textový soubor bodů, Civil mi spadne. Nevíte čím by to mohlo být?
|
Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 18.říj.2013 v 18:05
Nejpravděpodobnější příčina je v nekompatibilním OS - s Windows 8 je kompatibilní až aktuální verze Civil 3D 2014. Tohle je myslím zrovna jeden ze známých průvodních jevů této nekompatibility.
------------- Vladimír Michl (moderátor) ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world (podpora viz emea.support.arkance.world)
|
Odeslal: Matějovský
Datum odeslání: 18.říj.2013 v 21:19
Máte asi pravdu. Zkusil jsem Civil nainstalovat na o dost slabší notebook přítelkyně, kde má Windows 7 a funguje to bez problémů. Díky!
|
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 18.říj.2013 v 22:34
Ano, je to tak. Můžete zkusit nainstalovat http://www.civil3d.cz/2013/04/horka-fixa-30-pro-civil-3d-2013.html" rel="nofollow - Hotfix 3 , který řeší některé záležitosti kompatibility s Win8. Jinak 2014 je na jistotu...
------------- Martin Folber
|
|