Vytisknout stránku | Zavřít okno

Jak vylepšit export do AutoCAD

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=18178
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:50


Téma: Jak vylepšit export do AutoCAD
Odeslal: Petr08
Předmět: Jak vylepšit export do AutoCAD
Datum odeslání: 01.lis.2013 v 10:23
Dobrý den,
potřeboval bych zjistit jak exportovat výkres z AutoCAD civil 3D 2012 do AutoCADu tak, aby zůstala zachována celistvost linií (při zadání pouhého exportu se mi všechny křivky rozbijí na více částí).

Děkuji





Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 01.lis.2013 v 10:31
Dobrý den,
v našich http://www.cadstudio.cz/civiltools - Civil Tools na to máme jedno tlačítko. Bohužel ne pro C3D 2012, ale až od 2013...
Nezbyde Vám tedy jiná možnost než oklikat každou hranu koridoru a převést ji návrhovou linii pro 3D nebo na křivku pro další 2D zpracování.


-------------
Martin Folber


Odeslal: alfred
Datum odeslání: 01.lis.2013 v 10:37
příkaz [CMD]EXPORTTOAUTOCAD[/CMD] (_EXPORTTOAUTOCAD) (předpokládám, že se jedná o toto) převede všechny "nadstavbové" entity na entity, kterým rozumí obyčejný AutoCad.

Křivky (POLYLINE) by měl nechat, ale pokud máte na mysli linie Civilu, tak tam bych čekal, že s tím nic nenaděláte... Confused


Odeslal: Petr08
Datum odeslání: 01.lis.2013 v 11:05
už jsem vyzkoušel oklikat každou návrhovou linii a funguje to.

děkuji za rady ;-)




Vytisknout stránku | Zavřít okno