Vytisknout stránku | Zavřít okno

Konference BIM-Fórum 2014 – Hodnocení a připomínky

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=18569
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 20:16


Téma: Konference BIM-Fórum 2014 – Hodnocení a připomínky
Odeslal: PepaR
Předmět: Konference BIM-Fórum 2014 – Hodnocení a připomínky
Datum odeslání: 18.led.2014 v 17:01
Dobrý den,

rád bych jménem organizátorů poděkoval účastníkům konference za návštěvu a přednášejícím za velmi zajímavé příspěvky. 

Konference je však za námi, a tak nezbývá než se zeptat, jak se Vám prosím líbila? Splnila či nesplnila Vaše očekávání? Je něco, co byste konferenci rádi vytkli nebo máte námět pro případný příští ročník? Pokud ano, tak neváhejte a podělte se s námi o Vaše názory a připomínky.


-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz



Odpovědi:
Odeslal: Play
Datum odeslání: 18.led.2014 v 22:20
Pepo díky i Vám za moderátorskou činnost :-).





Vytisknout stránku | Zavřít okno