Vytisknout stránku | Zavřít okno

čára od ruky

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=1866
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 03:19


Téma: čára od ruky
Odeslal: dargos
Předmět: čára od ruky
Datum odeslání: 03.led.2006 v 13:18
jak v inventoru nakreslit čáru od ruky, popřípadně čáru s lomením, která se běžně používá pro kreslení ohraničení řezu, nebo přerušené pohledy.



Odpovědi:
Odeslal: Otasek
Datum odeslání: 03.led.2006 v 13:26
bud jako obyč přímku, kterou vhodně zalomím,nebo jako spine, část oblouku.... není to podle norem, ale nic lepšího nevymyslíte a lidi si na to časem zvyknou..hlavně nezapoměnte po provedení částečného řezu si zkontrolovat tloušky čar kolem šrafované oblasti...!!

-------------
používám: ASI9 SP4

Ing. Vladimír Janča
Konstrukce strojů a zařízení
Kvasice



Vytisknout stránku | Zavřít okno