Vytisknout stránku | Zavřít okno

RENDER

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=19433
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 04:12


Téma: RENDER
Odeslal: bielko
Předmět: RENDER
Datum odeslání: 09.čer.2014 v 12:27
Prijemny den. Rendrujem v Revite, ale zakazdym mi robi tmavsie prvky ako by som chcel. Bielu stenu mi robi sedu, akoby to bolo zapricenene nastavenim slnka? Neviete mi poradit? A verte mi uz som skusal toho dost.



Odpovědi:
Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 09.čer.2014 v 12:58
nastavení expozice, materiály, postavení slunce?

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: bielko
Datum odeslání: 09.čer.2014 v 13:18
Slnko by malo byt OK. Materiál, čo z knižnice používate pre omietky


Odeslal: bielko
Datum odeslání: 09.čer.2014 v 13:26
pri slnku urcujem vysku a uhol, viem urcit aj intenzitu?


Odeslal: Jiří Plávek
Datum odeslání: 09.čer.2014 v 13:43
Můžete si nastavit parametry Expozice. Anebo u materiálu, třeba sádrokartonu, upravte barvu víc do bílé.


Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 09.čer.2014 v 15:30
Moc často zas render z Revitu nepoužíváme, buď nám stačí nějaký vystínovaný pohled přímo v Revitu nebo se celý projekt přesune do 3DMax, kde je těch možností nastavení mnohem více.

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: splonk
Datum odeslání: 09.čer.2014 v 15:45
dobry den,
sice vubec nevim jak to v Revitu "vypada"... Tyto veci se tusim muzou ovlivnovat necim jako Ambient Light... ON/OFF... Up/Down... 
... zkouset ...


-------------
JASponza

ACA (AutoCAD) 21, 24
RVT 21, 24

Win 10, 11 x64


Odeslal: bielko
Datum odeslání: 10.čer.2014 v 06:58
Ďakujem za poznatky. Poslal som to známemu a jemu to ukázalo pekne. Asi bude u mna problem s grafikou. 



Vytisknout stránku | Zavřít okno