| Vytisknout stránku | Zavřít okno |
| Sketchup 2013 Vytištěno z: CAD Fórum Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS Název fóra: Revit, BIM Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=19661 Datum vytištění: 23.čer.2026 v 20:16 Téma: Sketchup 2013 Odeslal: OPlavek Předmět: Sketchup 2013 Datum odeslání: 27.čvc.2014 v 16:24
Odpovědi: Odeslal: Vladimír Michl Datum odeslání: 27.čvc.2014 v 16:37
|
| Vytisknout stránku | Zavřít okno
|