Vytisknout stránku | Zavřít okno

podlazia v 3d

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=1972
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 04:11


Téma: podlazia v 3d
Odeslal: mhrusovsky
Předmět: podlazia v 3d
Datum odeslání: 19.led.2006 v 10:29
daju su prezerat jednotlive podlazia v 3d? napr. mam 6 podlaznu budovu a chcem vidiet 3.podlazie samostatne v 3d. dakujem



Odpovědi:
Odeslal: jirka h
Datum odeslání: 19.led.2006 v 11:09

To tady nedavno bylo...

http://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=1900&PN=2 - http://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=1900&PN =2

 




Vytisknout stránku | Zavřít okno