Vytisknout stránku | Zavřít okno

AutoCAD Arch. jako Autocad

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Architecture, MEP, Fabrication, Plant 3D
Popis fóra: Otázky ke stavařským aplikacím AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, k potrubní aplikaci AutoCAD Plant 3D, k Fabrication a Advance Steel
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=19951
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 21:50


Téma: AutoCAD Arch. jako Autocad
Odeslal: suchp.
Předmět: AutoCAD Arch. jako Autocad
Datum odeslání: 23.zář.2014 v 21:38
Jak lze u AutoCAD Architecture spustit jako obyčejný AutoCAD?



Odpovědi:
Odeslal: zdrk
Datum odeslání: 23.zář.2014 v 21:48
Jde
Už při instalaci lze v vytvořit profil obyc autocadu (samostatná ikona spouštění). Jde to případně i doplnit.


Odeslal: suchp.
Datum odeslání: 23.zář.2014 v 21:50
Já už na to koukám, a jak to jde doplnit zpětně? Díky :)


Odeslal: zdrk
Datum odeslání: 23.zář.2014 v 21:54
Zkusil bych asi doplnit instalaci - tomu bych dal přednost - přidat nebo odebrat funkce.
Myslím, že se někde v tipech o tom psalo.

Nebo trochu pracněji vytvoři další ikonu pro spuštění.


Odeslal: suchp.
Datum odeslání: 23.zář.2014 v 22:16
Už!) snad to bude funguvat, díky moc)


Odeslal: zdrk
Datum odeslání: 24.zář.2014 v 08:12
Pokud to funguje, tak to ještě chce výkresy vytvořené v architekturu vyexportovat do holého cadu, ať to netahá ten zbytečny balast (proxi entity apod.)


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 24.zář.2014 v 08:54
Dobrý den,

nevím jakou verzi ADT máte, ale třebas by pomohl tip http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=1603 - 1603 .


-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: splonk
Datum odeslání: 24.zář.2014 v 09:13
Původně odeslal(a) zdrk zdrk napsal(a):

Zkusil bych asi doplnit instalaci - tomu bych dal přednost - přidat nebo odebrat funkce.
Myslím, že se někde v tipech o tom psalo.

Nebo trochu pracněji vytvoři další ikonu pro spuštění.

Doporucoval bych toto delat pres "Novou instalaci"... Ta vytvori patricny Profil ktery pak spoustite ikonkou upravenou tak, aby spoustela dany profil... 
Pri spousteni instalace, se Vas wizard, na jedne ze stranek, zepta, jake profily (a jejich soucasti) chcete nainstalovat... "Metric, Global, Imperial..." a uplne nahore by melo byt zaskrtavaci policko ACA jako AutoCAD!

O jakou verzi ACA se jedna... ?


-------------
JASponza

ACA (AutoCAD) 21, 24
RVT 21, 24

Win 10, 11 x64



Vytisknout stránku | Zavřít okno