Vytisknout stránku | Zavřít okno

link REVIT- VIZ 2005

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=1998
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 11:56


Téma: link REVIT- VIZ 2005
Odeslal: covnik
Předmět: link REVIT- VIZ 2005
Datum odeslání: 21.led.2006 v 16:56

pracujem s Revitom 8.1 a autodesk VIZ2005 mam scenu vymodelovanu v revite a pouzivam tam stromy ale ked to linknem do vizu tak stromy sa nevyexportuju  ako mam zabezpecit aby link fungoval plnohodnotne.

 




Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 28.led.2006 v 11:35
pro VIZ 2005 je potřeba plugin, VIZ 2006 už má podporu Revitu vestavěnu:
http://revit.downloads.autodesk.com/download/8_1_INT/extras/VIZRevitWebInstall.exe - http://revit.downloads.autodesk.com/download/8_1_INT/extras/ VIZRevitWebInstall.exe

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: covnik
Datum odeslání: 29.led.2006 v 16:36

dakujem za pomoc plugin mam moj problem bol v tom ze proste revit podla mojich vedomosti svoje proceduralne alebo uz ake ich ma stromy exportovat nemoze sice ich vyexportujete ale ich nevyrendrujete takze treba ich vymenit v maxe za foliage

dakujem za pomoc

/toto je aspom zatial najlepsie riesenie kt som na moj problem nasiel/




Vytisknout stránku | Zavřít okno