Vytisknout stránku | Zavřít okno

novacik

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=2000
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 13:24


Téma: novacik
Odeslal: palusek
Předmět: novacik
Datum odeslání: 22.led.2006 v 18:00
Caute hosi, asi pred mesiacom sa mi dostal do ruk Revit a mam s nim problem,moze niekto poradit???

-------------
dik Palusek



Odpovědi:
Odeslal: palusek
Datum odeslání: 22.led.2006 v 18:03
je k tomu aj cestina,alebo aspon nejaky manual???dik

-------------
dik Palusek


Odeslal: Petr Bláha
Datum odeslání: 22.led.2006 v 20:06
Hezký den,
asi by bylo dobré zavés zásadu neodpovídat na *píp* dotazy, ale dnes udělám ještě vyjímku. Na oba dotazy najdete odpověd na http://www.xanadu.cz/prod/revit.asp nebo zde na fóru. Stačí párkrát kliknout!!!



Vytisknout stránku | Zavřít okno