Vytisknout stránku | Zavřít okno

MAP 2014

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=20041
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 23:00


Téma: MAP 2014
Odeslal: v.koterova
Předmět: MAP 2014
Datum odeslání: 09.říj.2014 v 11:04
Dobrý den,
po delší době potřebuji oprášit připojení externí databáze ACCESS. Při připojení databáze ve formátu *.mdb (2000) to hlásí chybu:

Invalid Workspace file format: D:\_PRACOVNI\Database2.mdb

Prosím o radu jak to opět rozchodit díky V.K.



Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 09.říj.2014 v 11:12
Dobrý den,
jakou verzi MS Office máte 64/32bit?


-------------
Martin Folber


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 09.říj.2014 v 11:13
V jaké verzi Mapu se to projevuje a pod jakým OS? (64-bit?)
 
Pravděpodobně souvisí s:
http://www.cadforum.cz/cadforum/autocad-map-3d-64-bit-a-ms-office-excel-access-tip7730 - http://www.cadforum.cz/cadforum/autocad-map-3d-64-bit-a-ms-office-excel-access-tip7730


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: v.koterova
Datum odeslání: 09.říj.2014 v 14:41
jsou to Win 7


Odeslal: v.koterova
Datum odeslání: 09.říj.2014 v 14:42
64 bit


Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 09.říj.2014 v 15:14
A jakou verzi MS Office? 32bit?


-------------
Martin Folber


Odeslal: v.koterova
Datum odeslání: 09.říj.2014 v 15:20
tak teď jsem to prověřila a opravdu při reinstalaci byly nainstalované 32 bit Office tak je nechám přeinstalovat a budu doufat že to pomůže
díky




Vytisknout stránku | Zavřít okno