Vytisknout stránku | Zavřít okno

DWF do Powerpointu

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: CAD - obecně
Název fóra: Obecně o oboru CAD (CAx a BIM)
Popis fóra: Obecné otázky okolo CAx a BIM technologií, formáty, normy, správa, licence, sítě, CAD nástroje
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=2019
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 08:27


Téma: DWF do Powerpointu
Odeslal: Peter Jirat
Předmět: DWF do Powerpointu
Datum odeslání: 25.led.2006 v 14:19

Je nějaký způsob jak do ppt dostat dwf soubor?

dík



-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz



Odpovědi:
Odeslal: Jan Pajerchin
Datum odeslání: 25.led.2006 v 16:31
Vložit -> Objekt -> zaskrtnut - Vytvorit Novy / zvolit Autodesk DWF Viewer Control

Potom na vlozenom objekte prave tlacidlo mysi  a z popup menu vybrat:
Objekt - Autodesk DWF Viewer Control -> Properties
a zadat cestu k dwf suboru.

U mna to funguje (Win XP pro + MS Office Prof 2003 Cz)


Odeslal: Balda
Datum odeslání: 26.led.2006 v 11:35
Funguje i kopírování přes schránku.
Přibližte si v v Autodesk Vieweru tu čast výkresu, kterou chcete přenést do PPT a Ctrl+C.


Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 26.led.2006 v 14:28

To se sice zobrazí, ale kvalitou je to někde jinde, spíše mi to připadá jako náhledová bitmapa uložená v dwf (rozbité oblouky atd). Jedná se o komplikovanou situaci velkého areálu. Mám ale jen office 2K, což možná bude taky problém.

Díky



-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: Balda
Datum odeslání: 26.led.2006 v 14:39
V Office to asi nebude. S kvalitou grafiky jsem při tvorbě prezentací mám taky problémy. Asi by bylo nejlepší situaci ukazovat přímo ve Vieweru. Nebo situaci připravit jako obrázek s dostatečným rozlišením a ten pak promítat.



Odeslal: Buba
Datum odeslání: 26.led.2006 v 15:03

Este je tu hrozne krkolomný spôsob a síce si to vyexportovat po malých častiach a potom pozliepať.




Vytisknout stránku | Zavřít okno