Vytisknout stránku | Zavřít okno

MitCalc

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=2021
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 14:03


Téma: MitCalc
Odeslal: Nowak
Předmět: MitCalc
Datum odeslání: 25.led.2006 v 18:24

Chci jse zeptat. Nevite jak jsi poradit s tím ,aby mi fungoval i po uplinutí 30dení zkusební verze. Za odpověď děkuju.



-------------
Inventor9,Mechanical destop 2005



Odpovědi:
Odeslal: Petr Bláha
Datum odeslání: 25.led.2006 v 19:11
Odpověd je velmi prostá: kupte si licenci!
Orientační ceny např. zde http://shop.xanadu.cz/search.asp?Prod=Revit

PS: Ale předpokládám, že tato odpověd Vás asi neuspokojí


Odeslal: Nowak
Datum odeslání: 25.led.2006 v 19:29
To by mě opravdu nikdy nenapadlo.

-------------
Inventor9,Mechanical destop 2005



Vytisknout stránku | Zavřít okno