Vytisknout stránku | Zavřít okno

Obecná sí

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=20217
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 14:03


Téma: Obecná sí
Odeslal: sisovka
Předmět: Obecná sí
Datum odeslání: 13.lis.2014 v 11:40
Zdravím, poradil by mi někdo jak převézt objekt zakreslený jako "obecná sí" na křivku ?



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 13.lis.2014 v 12:19
Obecná sí bývá povrchová 3D plocha - jakou křivku máte na mysli? Obrys? Hrany? 2D průmět?

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: sisovka
Datum odeslání: 13.lis.2014 v 15:03
Mám na mysli obrys. Nevím, proč byl stavební objekt v tomto případě zakreslen jako sít. Dekuji


Odeslal: vbehun
Datum odeslání: 13.lis.2014 v 15:32
Zkuste třeba tento trik se šrafováními a obnovením hranice šraf:
http://forums.autodesk.com/t5/autocad-2004-2005-2006/convert-from-polyface-mesh-to-polyline/td-p/1931518" rel="nofollow - Convert from Polyface Mesh to Polyline
---
Try the following:-
Try hatching the Polyface Mesh area with a non-solid hatch.
1. Type hatch and select the Polyface Mesh outline
2. Choose a non-solid hatch - Apply/OK
3. Delete the Polyface Mesh outline
4. Type hatchedit and select the hatch
5. Choose re-create boundary - OK.

---


-------------
=^..^=


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 13.lis.2014 v 16:18
Průmět viz příbuzný tip:
http://www.cadforum.cz/cadforum/obecna-sit-nelze-pouzit-pro-prikaz-plossnimek-tip6757 - http://www.cadforum.cz/cadforum/obecna-sit-nelze-pouzit-pro-prikaz-plossnimek-tip6757


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: sisovka
Datum odeslání: 14.lis.2014 v 07:51
Děkuji moc. Zkusila jsem to přes ty šrafy a funguje to !



Vytisknout stránku | Zavřít okno