Vytisknout stránku | Zavřít okno

Mapa versus vrstevnice v cadu

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=20298
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 11:58


Téma: Mapa versus vrstevnice v cadu
Odeslal: pivarda
Předmět: Mapa versus vrstevnice v cadu
Datum odeslání: 01.pro.2014 v 21:09
Pěkný den, mám problém v Cadu.
Mám v Cadu nahrané vrstevnice a k tomu si potřebuju nahrát obrázek mapy, to se mi podařilo, ale nemohu za boha dostat ty vrstevnice nad ten obrázek. Poradíte mi prosím, jak na to?



Odpovědi:
Odeslal: zdrk
Datum odeslání: 01.pro.2014 v 21:25
příkaz POŘADÍ


Odeslal: pivarda
Datum odeslání: 01.pro.2014 v 21:34
děkuji moc :-) zapijeme Tvoje zdraví :-)



Vytisknout stránku | Zavřít okno