Vytisknout stránku | Zavřít okno

Licenční chyba

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=20428
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 16:20


Téma: Licenční chyba
Odeslal: sumi
Předmět: Licenční chyba
Datum odeslání: 29.pro.2014 v 14:30
Zakoupil jsem nový notebook a nainstaloval jsem Autocad LT2008. Na starém notebooku jsem použil pomůcku pro přenos licencí a vytvořil jsem soubor s názvem pc a ID nového, licenci jsem následně přenesl do nového pc.
Na novém pc se zobrazuje nyní chyba "DŮLEŽITÉ! Nastala licenční chyba. Pro používání tohoto produktu vám zbývá dnů: 7, poté licence vyprší. Pro použití produktu po vypršení licence jej musíte aktivovat.

Aktivace ale už není možná, protože jsem překročil počet aktivací. 

Jak odstranit tuto "chybu"?



Vytisknout stránku | Zavřít okno