Vytisknout stránku | Zavřít okno

Tisk a AutoCadu na plotteru

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=20493
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 15:32


Téma: Tisk a AutoCadu na plotteru
Odeslal: brzdak
Předmět: Tisk a AutoCadu na plotteru
Datum odeslání: 15.led.2015 v 10:20
Dobrý den, prosím o radu... po instalaci nového AutoCadu 2015 mi při tisku na plotteru padá program.
Když chci tisknout tak mi program nabídne Aktualizovat soubor PC3 na novou tiskárnu, následně si vyberu tiskárnu a AutoCad spadne. Předtím jsem používal AutoCad 2013 a všechno v pořádku, i u kolegů na win 7, já mám windows 8..




Odpovědi:
Odeslal: Luki.c
Datum odeslání: 15.led.2015 v 10:23
Dobrý den, měl jsem obdobný problém s win8 a musel jsem si stáhnout odpovídající ovladač k tiskárně právě pro win8 64bit (resp. podle vašeho systému).


Odeslal: LMatějovský
Datum odeslání: 21.led.2015 v 08:27
U mně to začalo blbnout po upgradu na Win8.1. Nainstaloval jsem jiný driver a problém se vyřešil.



Vytisknout stránku | Zavřít okno