Vytisknout stránku | Zavřít okno

NEOSTRÝ NITKOVÝ KŘÍŽ

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=20522
Datum vytištění: 25.čer.2026 v 01:23


Téma: NEOSTRÝ NITKOVÝ KŘÍŽ
Odeslal: sorbík
Předmět: NEOSTRÝ NITKOVÝ KŘÍŽ
Datum odeslání: 19.led.2015 v 10:27
ahojte,
při zvoleném šedém pozadí mi v autocadu tak nějak neostře (nekontrastně) svítí černý nitkový kříž.
Vidím po jeho stranách jako by takové dvě další čáry - šmouhy, vypadá to jako by nějaký stín či co.
Nedá se to někdo poštelovat? nebo je to chyba grafiky....
 
díky



Odpovědi:
Odeslal: Seiner
Datum odeslání: 19.led.2015 v 10:39
Jako první bych se podíval, jestli máte na monitoru nativní rozlišení.

-------------
Vítězslav Seiner

Chrudim


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 19.led.2015 v 10:40
Jakou tam máte grafiku? ACAD2013?

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: sorbík
Datum odeslání: 19.led.2015 v 19:08
Myslíte grafickou kartu?-NVidia GE Force GTX 650Ti Boost.
Jedná se ano o acad 2013.
Nicméně je zajímavé, že tady ten problém nastává jen u té vertikální nitky ta horizontální je v pořádku=zvláštní!!!!
 



Vytisknout stránku | Zavřít okno