Vytisknout stránku | Zavřít okno

Fusion 360 - constraint

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=20573
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 01:04


Téma: Fusion 360 - constraint
Odeslal: Permonik
Předmět: Fusion 360 - constraint
Datum odeslání: 26.led.2015 v 12:04
Dobrý den,

dnes jsem po delší době otevřel Fusion 360. Provedla se mi aktualizace. A bohužel constraint se poněkud ztratily. Pouze když kliknu pravým tlačitkem, vyberuz položku sketch, tak se mi zobrazi v nabídce jako nedostupne.

Ještě jsem chtěl zeptat, jak je to s lokalizaci do čestiny?


-------------
http://www.tezebna.com" rel="nofollow - Ing. Tomáš Mlčák - Digitální prototypování, Konstrukce strojů a zařízení, Fotogrammetrie, Vývoj pásových jednotek



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 26.led.2015 v 12:49
Myslíte tyhle constraints? (verze 2.0.1407)
 
Fusion 360 bude česky (dokonce některé beta verze už češtinu nabízely), ale v aktuální verzi je zatím tato jazyková volba vypnuta a nabízí pouze angličtinu a čínštinu.


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Permonik
Datum odeslání: 26.led.2015 v 15:40
Ano, tyhle jsem myslel.
Pospustění jsem je schoval a pak jsem na ně zapomněl. Myslel jsem si že chyba bude mezi židli a klavesnici.

Děkuji


-------------
http://www.tezebna.com" rel="nofollow - Ing. Tomáš Mlčák - Digitální prototypování, Konstrukce strojů a zařízení, Fotogrammetrie, Vývoj pásových jednotek



Vytisknout stránku | Zavřít okno