Vytisknout stránku | Zavřít okno

jak to je s accurenderem?

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=2078
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 23:00


Téma: jak to je s accurenderem?
Odeslal: Rostislav Říha
Předmět: jak to je s accurenderem?
Datum odeslání: 02.úno.2006 v 16:36

pro autocad bude nova verze a pokud vim, je v revitu dokonce nejaka starsi, nez ta, co je dnes aktualni pro acad - rad bych si overil, zda se do budoucna v revitu s accurenderem pocita a pokud ano, tak zda se bude nejak vylepsovat...nebo se tam nakonec taky bude muset rendrovat ve vizu?

a jak se v revitu prirazuji materialy pro render? pres barvy, nebo nejak sofistikovaneji?

dekuji

rr



-------------
Rostislav Říha



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 03.úno.2006 v 07:59
Vylepšovat se to bude a do budoucna bych na Accurender v Revitu moc nesázel (o Revitu 9 jsou ale zatím jen kusé informace). Materiály se přiřazují (nebo již jsou nastaveny) přímo k objektům.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Rostislav Říha
Datum odeslání: 03.úno.2006 v 08:28

Původně odeslal(a) Vladimír Michl Vladimír Michl napsal(a):

do budoucna bych na Accurender v Revitu moc nesázel (o Revitu 9 jsou ale zatím jen kusé informace).

tak se nestydte:) - bude tam engine z accurenderu4, nebo z VIZe?:) - doufam, ze A je spravne:))



-------------
Rostislav Říha


Odeslal: sonicer
Datum odeslání: 03.úno.2006 v 08:52
Proboha at tam daji nejaky poradny render nebo se muzem vratit o 100let zpet...Accurender je uplne na nic.
Nechapu, proc tam nelze zobrazit mod s materialy-texturami..jako to umi Sketchup
Myslim, ze ted vyvoj s revitem nepujde takovym tempem jako to bylo driv...Ted uz maji dostatek uzivatelu tak kam se hnat,ze?
Takovy tajnosti s tou 9kou ...nechapu .Stejne vsechny napady zas hodi jeste do AutoCadu 2007.
No slimaci.

Zdravim


-------------
Sonicer - Revit master, plugin developer
http://www.bimrvt.cz" rel="nofollow - BimRvt.cz


Odeslal: Rostislav Říha
Datum odeslání: 03.úno.2006 v 09:19

Původně odeslal(a) sonicer sonicer napsal(a):

Accurender je uplne na nic.

pojdte, budem se hadat:)



-------------
Rostislav Říha


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 03.úno.2006 v 09:19

Původně odeslal(a) Rostislav Říha Rostislav Říha napsal(a):

tak se nestydte:) - bude tam engine z accurenderu4, nebo z VIZe?:) - doufam, ze A je spravne:))

My nesmíme ani naznačovat...
(ne, vážně nevíme -- je otázka zda už v devítce, ale do budoucna bych nesázel ani na jeden z nich)



-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Rostislav Říha
Datum odeslání: 03.úno.2006 v 09:21

Původně odeslal(a) Vladimír Michl Vladimír Michl napsal(a):

do budoucna bych nesázel ani na jeden z nich)

klasicky autodesk:)))))) - jakmile neco vypada, ze uz se to blizi stavu odladenosti a spolehlive funkcnosti, je cas to zmenit:)



-------------
Rostislav Říha


Odeslal: sonicer
Datum odeslání: 08.úno.2006 v 00:40
kopnete tam mentalray at to konecne jede....


-------------
Sonicer - Revit master, plugin developer
http://www.bimrvt.cz" rel="nofollow - BimRvt.cz



Vytisknout stránku | Zavřít okno