Vytisknout stránku | Zavřít okno

tisk

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=21225
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 18:56


Téma: tisk
Odeslal: sisovka
Předmět: tisk
Datum odeslání: 11.čer.2015 v 14:47
Zdravím,
mám Map 3D a potřebuju tisk v měřítku. Nevím, jestli jsem si nějak nezasekla ovládání měřítek, ale nejde mi změnit ručně přes klavesnici (není aktivní políčko OK, pouze storno) Když se mi to podaří při přepnutí do jiného zobrazení (model/papír), tak se mi měřítko v reálu stejně nezmění.
Nevíte čím by to mohlo být ?

Ještě k tisku z rozvržení...když zadám měřítko výřezu např. 1:3000, jak je možné, že mi vyleze papír, kde je měřítko cca 1:3300 ?



Odpovědi:
Odeslal: ondrejvojtechovsky
Datum odeslání: 15.čer.2015 v 16:19
Dobrý den,

vyskytuje se chyba u jediného výkresu nebo vždy? Pokud jen u jednoho, mohla byste mi výkres poslat?


-------------
Ondřej Vojtěchovský, CAD Studio a.s.


Odeslal: sisovka
Datum odeslání: 24.čer.2015 v 11:29
Je to jen u jednoho výkresu. Asi to bude tedy v nastavení.


Odeslal: ondrejvojtechovsky
Datum odeslání: 24.čer.2015 v 18:49
Dobrý den,

pokud je to jen u jednoho výkresu, tak je opravdu chyba v nějakém nastavení. Pokud s tím chcete pomoct, tak soubor nahrajte např. na nějakou úschovnu a odkaz pošlete pomocí SZ (jestliže ho nechcete zveřejnit).

Děkuji.


-------------
Ondřej Vojtěchovský, CAD Studio a.s.



Vytisknout stránku | Zavřít okno