Vytisknout stránku | Zavřít okno

podlaha

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=21238
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 19:10


Téma: podlaha
Odeslal: bbb
Předmět: podlaha
Datum odeslání: 15.čer.2015 v 08:54
Zdravim všechny, začínam v Revitu vymodeloval jsem si patro v "podlaze" Star, jak ho prosím dostanu do podlaží ve struktuře?
díky moc



Odpovědi:
Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 15.čer.2015 v 11:54
Dobrý den, obávám se že této terminologii nebude většina rozumět, zkuste popsat co jste udělal a jak potřebujete pokračovat. Možná připojit obrázek pro názornost.

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: bbb
Datum odeslání: 15.čer.2015 v 12:04
to jsem si myslel. Už jsem to vyřešil. Prostě jsem měl model budovy v jiném výkresu...
Teď se zase peru s firemní popiskou.
Těžké začátky



Vytisknout stránku | Zavřít okno