Vytisknout stránku | Zavřít okno

please potrebujem pomoc

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=2126
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 04:12


Téma: please potrebujem pomoc
Odeslal: stiko
Předmět: please potrebujem pomoc
Datum odeslání: 10.úno.2006 v 11:32
fakt  som ochotný aj zaplatiť za radu resp. pomoc  s osvetlením objektu (za normálnu cenu)    fakt by potrebujem niekoho kto mi s tým pomôže
díkes


-------------
Stiko



Odpovědi:
Odeslal: Buba
Datum odeslání: 10.úno.2006 v 11:49
Ja by som aj poradila, ale nerobím s tým. Skúste Help, sú tam aj Learnings.


Odeslal: stiko
Datum odeslání: 10.úno.2006 v 11:57
hmm to mi moc nepomohlo :( mno  ale  aj tak  thanks  za radu :)   snáď sa tu objavý aj niekto kto mi s tým pomôže bo nejde mi to  ako skúšal som to 

-------------
Stiko


Odeslal: Buba
Datum odeslání: 10.úno.2006 v 12:07

To len aby ste vedli, že na fóre Vám väčšinou vždy niekto poradí. :-)



Odeslal: mirozav
Datum odeslání: 10.úno.2006 v 15:41
Co potrebujes poradit s osvetlenim.....


Odeslal: Ferdinand
Datum odeslání: 14.úno.2006 v 13:05
...velice výstižný název příspěvku, hned mi bylo jasné, o čem dotyčný píše...



-------------
-FerTh-



Vytisknout stránku | Zavřít okno