Vytisknout stránku | Zavřít okno

Bubble for AutoCAD 2.6 - Chybný jazyk

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=2172
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 01:04


Téma: Bubble for AutoCAD 2.6 - Chybný jazyk
Odeslal: PepaR
Předmět: Bubble for AutoCAD 2.6 - Chybný jazyk
Datum odeslání: 18.úno.2006 v 08:55
Dobrý den,
pokud jste narazili u nadstavby http://www.bubblecad.com/en/bubble.htm - Bubble for AutoCAD na chybu, která i přes zvolení jazyka Czech v instalátoru, přesto použije jiný, pak ji lze napravit bez nutnosti přeinstalovávat Bubble a to editací klíče v registrech:
 
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AsuniCAD\Bubble\2.6\LanguageModu le
 
kdy puvodní hodnotu bblxyz.dll přepíšete na bblcze.dll.
 
Chyba je způsobena špatně vytvořeným instalátorem, kdy registruje špatné soubory tj. jazyk.


-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz



Odpovědi:
Odeslal: v.straka
Datum odeslání: 18.úno.2006 v 18:50

Diky za informaci tento problem mne trapil jiz delsi dobu.

Na rozdil od Vas jsem usoudil ze jsem blb a nechal jsem to plavat.



-------------
v.straka

ICQ 283-000-941


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 18.úno.2006 v 19:53
Rado se stalo, ono je toto nastaveni docela schovane a trosku jsme se taky potrapil nez jsme na to prisel. Snad to autor do pristi verze uz opravi, nebot ne kazdy uzivatel je zvykly editovat registry...


-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: Rostislav Říha
Datum odeslání: 20.úno.2006 v 08:45
už jsem se na to ptal v samostatném threadu - snad dostanu odpověď teď: jak je to s bubble a arch. desktopem 2006? na několika instalacích mi "nefunguje" bubble na adtčkové objekty - funguje to někomu?

-------------
Rostislav Říha


Odeslal: Ivan Rybák
Datum odeslání: 20.úno.2006 v 09:10
Díky za radu, určitě to potěší více uživatelů. 


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 20.úno.2006 v 11:42
Nemám možnost to na ADT otestovat, ale oficialne existuje jen plugin pro objekty ADT 2, 3.3. Pro novejsi budete muset dotazovat autora. Instaloval jste Bubble do ADT dodatecne nebo jste ADT vybral jiz pri samotne instlaci Bubble?

-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: Rostislav Říha
Datum odeslání: 20.úno.2006 v 12:12
pri instalaci bubble mi to adt nenabizelo, doinstalovaval jsem ho pak jako plugin...autora jsem se ptal a ten tvrdi, ze plugin pro adt2006 ma fungovat normalne - coz i obcas dela:)

-------------
Rostislav Říha


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 20.úno.2006 v 13:06
Tak to je pro me zahodou, mrzi me ze Vam nejsem sto nyni odpovedet, zkusim sehnat nekoho kdo ma ADT a otestovat to u nej, popr. treba nam do skoly dodaji i novejsi verzi ADT :)


-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: Honzík
Datum odeslání: 22.úno.2006 v 10:05
jsem laik, jak se dostanu do registrů? Zatím to řeším tak, že jsem bubble nainstaloval v angličtině

-------------
Honzík
LT 2012 CZ, CADCON


Odeslal: Rostislav Říha
Datum odeslání: 22.úno.2006 v 10:09
start, spustit, regedit

-------------
Rostislav Říha


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 22.úno.2006 v 12:27
Na http://www.autodeskclub.cz - http://www.autodeskclub.cz naleznete podrobný popis.


-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 23.úno.2006 v 13:13
Původně odeslal(a) Honzík Honzík napsal(a):

jsem laik, jak se dostanu do registrů? Zatím to řeším tak, že jsem bubble nainstaloval v angličtině
Článek a návod naleznete http://www.autodeskclub.cz/Misc/showarticle.aspx?path=/Club/&article=4e23cc47-d201-4781-96e6-23c3ce8f34a4 - zde .


-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: Honzík
Datum odeslání: 27.úno.2006 v 08:28
děkuji všem, zase jsem mazanější

-------------
Honzík
LT 2012 CZ, CADCON



Vytisknout stránku | Zavřít okno