Instalace AutoCAD2016
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=21729
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 15:40
Téma: Instalace AutoCAD2016
Odeslal: are37l
Předmět: Instalace AutoCAD2016
Datum odeslání: 10.říj.2015 v 16:00
|
Dobrý den, potřebuji si stáhnout CAD, ale při každé instalaci mi to hází chybu typu, že některé části nebyly nainstalovány a prostě to nefunguje. Při zkoumání jsme objevila, že mi to píše chybu typu 1603 a 1619. Nevíte co s tím?
|
Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 10.říj.2015 v 16:30
Obvyklé příčiny této chyby jsou nedostatečná práva pro instalaci, intervence antiviru, poškozený instalační program, zaplněný disk nebo přeplněná systémová složka %TEMP. V jakém je to OS?
------------- Vladimír Michl (moderátor) ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world (podpora viz emea.support.arkance.world)
|
Odeslal: are37l
Datum odeslání: 10.říj.2015 v 18:34
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 11.říj.2015 v 09:35
Tam bude AutoCAD 2016 - za výše uvedených předpokladů - určitě fungovat.
------------- Vladimír Michl (moderátor) ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world (podpora viz emea.support.arkance.world)
|
Odeslal: are37l
Datum odeslání: 12.říj.2015 v 18:24
|
Taky si myslím, disk plný určitě nemám a tu složku přeplněnou taky ne, ale stále nevím co s tím.
|
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 12.říj.2015 v 18:53
Určitě jste měl při instalaci vypnutý antivir a určitě je stažená instalace bez chyby?
------------- Vladimír Michl (moderátor) ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world (podpora viz emea.support.arkance.world)
|
Odeslal: are37l
Datum odeslání: 12.říj.2015 v 19:16
|
S antivirem jsem nic nedělal, takže tedy asi byl zapnutý a právě při instalaci to ukazuje chybu. Jak tedy postupovat?
|
|