Vytisknout stránku | Zavřít okno

Fusion 360 - obnovení souboru

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Fusion 360 a platforma Fusion
Popis fóra: Otázky ke konstrukční CAD/CAM/CAE aplikaci Autodesk Fusion, platforma Fusion - Fusion Lifecycle, Fusion Connect a IoT. Návrh, sdílení, NC výroba, simulace...
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=21745
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 06:45


Téma: Fusion 360 - obnovení souboru
Odeslal: Permonik
Předmět: Fusion 360 - obnovení souboru
Datum odeslání: 12.říj.2015 v 16:28
Dobrý den,

je možné nějak manuálně obnovit ztracený soubor.

Kdy si se Fusion kousl. Tak jsem sem ho přes Správce úloh "shodil". A když jsem ho otevřel, naběhlo mi okno s obnovenim souboru.

Se mi objevil, problém s uložemim. Napsalo mi to varování, že soubor neni zatím uložen. TAk jsem dál, že chci uložit, ale v okně s možnosti uloženi se mi nezobrazovaly složky. Pojmenoval jsem sestavu a dál uložit. Chodilo mi to chybu, něco + no path. Zkusil jsem znova a opět lsožky nebyly vidět. Tak jsem to přes Správce opět "shodil". Při opětovném spuštěni se mi obnovovácí dialog nezobrazil ... Je možně někde dohledát soubor nebo byl jenom v paměti a je nenávratně prýč?


-------------
http://www.tezebna.com" rel="nofollow - Ing. Tomáš Mlčák - Digitální prototypování, Konstrukce strojů a zařízení, Fotogrammetrie, Vývoj pásových jednotek



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 12.říj.2015 v 18:09
Pro obnovení cache zálohy můžete použít postup dle tipu:
http://www.cadforum.cz/cadforum/jak-obnovit-automatickou-zalohu-ve-fusion-360-tip10438 - http://www.cadforum.cz/cadforum/jak-obnovit-automatickou-zalohu-ve-fusion-360-tip10438
 
ale záleží jak máte nastaveny preference.


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Permonik
Datum odeslání: 14.říj.2015 v 10:13
Děkuji za tip, ale nejspiše se mi ani lokalně uložilo. Protože všechny ostatní projekty jsem tam našel. Naštěstí přemodelovaní nezabralo ani dvě hodiny.


-------------
http://www.tezebna.com" rel="nofollow - Ing. Tomáš Mlčák - Digitální prototypování, Konstrukce strojů a zařízení, Fotogrammetrie, Vývoj pásových jednotek



Vytisknout stránku | Zavřít okno