Vytisknout stránku | Zavřít okno

chromium host executable

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor, Inventor Professional a Inventor LT, Product Design Collection a Suite, Factory Design Suite; a digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=22027
Datum vytištění: 01.čer.2026 v 19:16


Téma: chromium host executable
Odeslal: japaner86
Předmět: chromium host executable
Datum odeslání: 14.pro.2015 v 14:46
Zdravím lidi. Mám nový balík od Autodesku (aj Inventor aj Autocad 2016). Pri práci v Inventore sa mi spúšťa samovolne nasledovná "aplikácia" : chromium host executable . Je to oaznačené ako AcWebBrowser.exe*32 . Keď urobím nejaký vačší úkon, tak sa mi stpustí táto aplikácia a zahltí mi 40-50% výkonu procesoru.
Stretol sa s tým už niekto?
Vedel by mi niekto poradiť ako ten program vypnúť, prípadne minimalizovať jeho výkon?



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 14.pro.2015 v 15:05
AcWebBrowser má na starosti internetovou komunikaci - tedy komponenty jako okno Nový projekt/výkres, Infocentrum, A360, apod. Normálně spotřebovává méně než 1% výkonu. Neblokujete nějak komunikaci? Když tak uvedené komponenty se dají povypínat - ozvěte se na Helpdesk.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: japaner86
Datum odeslání: 14.pro.2015 v 15:08
Pokial viem, tak neblokujem žiadnu komunikáciu. Može byť, že mi firewall, prípadne antivir blokuje automaticky nejakú komunikáciu. Skúsim sa ozvať na Helpdesk.
zatiaľ ďakujem za odpoveď



Vytisknout stránku | Zavřít okno