Vytisknout stránku | Zavřít okno

Zobrazení dveří v pohledu sever

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=22091
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 02:45


Téma: Zobrazení dveří v pohledu sever
Odeslal: Jan Holík
Předmět: Zobrazení dveří v pohledu sever
Datum odeslání: 07.led.2016 v 20:46
Dobrý den, chci se zeptat, proč, když zobrazím pohled sever v revitu 2016, tak se mi nezobrazí dveře, ale v protějším pohledu jih se zobrazí. Jelikož si chci tento pohled pak přetáhnout do výkresu, tak bych potřeboval vědět, proč se mi to tak děje.Díky
S pozdravem Jan Holík



Odpovědi:
Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 07.led.2016 v 20:58
Šablona pohledu, maska v rodině dveří, vypnuté zobrazení dveří v pohledu atd. Těch možností je vícero. Jsou to jen jedny dveře, jeden typ dveří nebo všechny dveře v pohledu?

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: Jan Holík
Datum odeslání: 07.led.2016 v 21:07
Jsou to všechny dveře v pohledu sever, stejný typ dveří je vidět i z pohledu jih ale tam se zobrazují. Mám tam jen prázdný otvor s čárami naznačující umístění pantů.


Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 07.led.2016 v 21:17
Když uděláte namísto pohledu řez, který obsáhne celý objekt, vidíte tam ty dveře?

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: Jan Holík
Datum odeslání: 07.led.2016 v 21:26
Také ne


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 07.led.2016 v 21:33
K výčtu výše, co napsal Peter Jirát, mě napadla ještě úroveň detailu.

-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: Jan Holík
Datum odeslání: 07.led.2016 v 21:41
V každém případě děkuju, skryté ty dveře nemám, pokusím si s tím nějak pohrát a přijít na to.


Odeslal: Jan Holík
Datum odeslání: 08.led.2016 v 22:30
Tak už jsem na to přišel, měl jsem pohled v hrubém rozlišení místo v jemném.



Vytisknout stránku | Zavřít okno