Vytisknout stránku | Zavřít okno

BIMsign

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: ARKANCE/CAD Studio
Název fóra: Aplikace ARKANCE, Be.Smart
Popis fóra: Otázky k aplikacím firmy ARKANCE (CAD Studio) - ARK+ Tools, Be.Smart, twiGIS, LT Extension, FLAY, XLSparam, srxText, SureSave, Anaglyf, GeoRefImg, JobTime...
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=22320
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:49


Téma: BIMsign
Odeslal: Petrynka
Předmět: BIMsign
Datum odeslání: 18.úno.2016 v 09:49
Chtěl bych si vyzkoušet aplikaci BIMsign. Existuje trial verze?



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 18.úno.2016 v 10:09
U podepisovacích aplikací bohužel veřejné Trial verze nenabízíme (mj. pro omezení "výzkumů" obcházení).

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Vytisknout stránku | Zavřít okno