Vytisknout stránku | Zavřít okno

Jak udelat rez?

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Architecture, MEP, Fabrication, Plant 3D
Popis fóra: Otázky ke stavařským aplikacím AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, k potrubní aplikaci AutoCAD Plant 3D, k Fabrication a Advance Steel
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=2252
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:50


Téma: Jak udelat rez?
Odeslal: mr_tom
Předmět: Jak udelat rez?
Datum odeslání: 04.bře.2006 v 10:49
Mam Autodesk Architectural Desktop 2005 EN a z ty jejich napovedy jsem vubec neprisel jak udelat řez celym objektem.

-------------
Autocad architectural desktop lamer



Odpovědi:
Odeslal: Rostislav Říha
Datum odeslání: 06.bře.2006 v 08:23
vlozte rezovou caru, na ni rtclick a generate

-------------
Rostislav Říha


Odeslal: mr_tom
Datum odeslání: 07.bře.2006 v 09:20

Původně odeslal(a) Rostislav Říha Rostislav Říha napsal(a):

vlozte rezovou caru, na ni rtclick a generate

Ale kde tuto funkci najdu??



-------------
Autocad architectural desktop lamer


Odeslal: IvanaV
Datum odeslání: 07.bře.2006 v 09:43
Z MENU Dokument > Pridat caru rezu


Odeslal: mr_tom
Datum odeslání: 07.bře.2006 v 15:56

Původně odeslal(a) IvanaV IvanaV napsal(a):

Z MENU Dokument > Pridat caru rezu

Vim ze to bude znit hrozne ale mohl by mi nekdo napsat postup jak je to ENGLISH.

Ja to tam nemuzu porad najit



-------------
Autocad architectural desktop lamer


Odeslal: Rostislav Říha
Datum odeslání: 07.bře.2006 v 16:07
otevrete si katalog, tam si ten prikaz najdete a vytahnete na toolpaletu...

-------------
Rostislav Říha



Vytisknout stránku | Zavřít okno