Vytisknout stránku | Zavřít okno

Natočení šraf, VIP tipy

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=22688
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 22:28


Téma: Natočení šraf, VIP tipy
Odeslal: JIPISEK
Předmět: Natočení šraf, VIP tipy
Datum odeslání: 09.kvě.2016 v 17:42
Přeji pěkný večer všem, věděl by někdo jak natočit šrafu o 90 stupňů ve výplňové oblasti? Ať ji importuju jakkoliv, tak je pořád ve stejném směru shora dolů. Viz obrázek, kde potřebuji pro dva spády střechy natočenou šrafu bobrovky. Google mě jako vždy odkázal na VIP tipy na cadforum,a proto se ptám.Je možné si zakoupit přístup k těmto tipům? Jelikož nejsem přímý zákazník cad studia a používám studentskou licenci jakožto student. Děkuji moc za odpovědi a případné rady.



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 09.kvě.2016 v 17:54
Přístup na VIP a Helpdesk jde pořídit i formou samostatné služby CAD Support Pack, ale jako student nemusíte nic kupovat. Ozvěte se z vašeho školního e-mailu na https://helpdesk.cadstudio.cz - https://helpdesk.cadstudio.cz

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: JIPISEK
Datum odeslání: 10.kvě.2016 v 08:38
Přeji pěkný den, zaregistroval jsem se na cad helpdesku, pod školním mailem, snad přijde odezva co nejdříve. Děkuji


Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 10.kvě.2016 v 08:55
Jinak natočení modelové šrafy je možné jakkoli, jen to musí být modelová, ne "drafting" šrafa.

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: huco
Datum odeslání: 06.čer.2016 v 11:38
Dobry den,
zaregistroval som sa  https://helpdesk.cadstudio.cz/ -


Odeslal: Jiří Šeda
Datum odeslání: 06.čer.2016 v 13:52
Dobrý den,
 
studentům umožňujeme jednorázový přístup do VIP sekce - prosím pošlete mi link na mailto:jiri.seda@cadstudio.cz - jiri.seda@cadstudio.cz , zašlu Vám jeho obsah.
 



Vytisknout stránku | Zavřít okno