Přeinstalace PDS 2017
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor, Inventor Professional a Inventor LT, Product Design Collection a Suite, Factory Design Suite; a digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=22754
Datum vytištění: 13.kvě.2026 v 08:54
Téma: Přeinstalace PDS 2017
Odeslal: VejvodaT
Předmět: Přeinstalace PDS 2017
Datum odeslání: 20.kvě.2016 v 11:34
Měl bych dotaz, možná jednoduchý, ale potřeboval bych poradit, když jsem si nainstaloval PDS 2017 ENG s českým jazykovým balíčkem a nyní bych si chtěl nainstalovat PDS 2017 CZE, jestli musím původní odinstalovat ( předpokládám že ano ), předtím převést licenci a potom nainstalovat CZE verzi. Nebo to funguje i nějak jednodušeji a lépe?
|
Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 20.kvě.2016 v 11:41
PrDS EN s jazykovým balíčkem a PrDS CZ jsou prakticky ekvivalentní instalace. Pokud je chcete vzájemně nahradit, je třeba tu předchozí odinstalovat. S licencemi ale nic dělat nemusíte, jde o licenčně totožný software.
------------- Vladimír Michl (moderátor) ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world (podpora viz helpdesk.arkance-systems.cz)
|
Odeslal: VejvodaT
Datum odeslání: 20.kvě.2016 v 12:07
Děkuji za informaci. Šlo mi jen o to, jestli když provedu odinstalaci a novou instalaci, jestli tím nějak neznehodnotím tu vlastní licenci, nebo to nevezme jako druhou instalaci, nebo něco podobného. Sice s Inventorem nejsem úplný začátečník, ale tyto věci se nedělají často. A co mám zkušenost z jiného SW, tak tam když se licence nepřevedla, tak to automaticky dál nebralo. Proto se ptám.
Jinak pro vysvětlení, proč chci CZ verzi, tak aby vše z balíku PDS bylo v češtině. A tu EN jsem instaloval proto, abych zjistil, jestli mi vše bude fungovat jak má. Právě po zkušenosti s minulým SW jsem nyní takový "obezřetný".
|
|