Vytisknout stránku | Zavřít okno

Izolácia

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=23140
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 07:47


Téma: Izolácia
Odeslal: Szepesgyorky
Předmět: Izolácia
Datum odeslání: 15.srp.2016 v 17:30
Jedná sa o komplexnejší problém napojenia nosníku, dosky a stien. Prievlak by mal byť uložený na stene, na prievlaku nosná železobetónová doska a na nich vymurovaná stena.  Spojiť nosník a dosku sa mi podarilo ( rovnaký materiál ).  Uloženie Nosníku na stenu som vyriešil tak, že som stenu nastavil ako nenosnú, spojil a tým pádom má nosník prednosť (nie ideálne riešenie). Neviem ale prísť nato, ako vyťiahnúť / sťiahnúť izoláciu steny tak aby prekrývala dosku ? Resp. Celý tento proces sa dá nejako rozumnejšie vyriešiť ? 




Odpovědi:
Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 15.srp.2016 v 21:15
Dobrý večer,

nastavte horní stěně dolní odsazení -XXX o velikost tl. podlahy (stropu) a pak prosím spojte horní stěnu s podlahou.



-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz



Vytisknout stránku | Zavřít okno