Vytisknout stránku | Zavřít okno

Problémy pří kopírování souborů

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Architecture, MEP, Fabrication, Plant 3D
Popis fóra: Otázky ke stavařským aplikacím AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, k potrubní aplikaci AutoCAD Plant 3D, k Fabrication a Advance Steel
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=23141
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 02:44


Téma: Problémy pří kopírování souborů
Odeslal: radek.02
Předmět: Problémy pří kopírování souborů
Datum odeslání: 16.srp.2016 v 09:41
Dobrý den,
mám problém při kopírování u AutoCad Architecture 2017. Pokud ve výkrese chci něco zkopírovat, tak při provedení příkazu mně AutoCad vždy na cca 60s. zamrzne. Provedl sem instalaci všech Hotfixů a nepomohlo to. Nesetkal se někdo s něčím podobným?

Díky Radek



Odpovědi:
Odeslal: splonk
Datum odeslání: 16.srp.2016 v 10:16
Dobry den, ano setkal... nescetne-krat :)... Duvody ale byly ruzne...
  • kopirovat - tim myslite prikaz _Copy (kopiruj) nebo Ctrl+C nebo kopirovat pres referencni bod (Ctrl+Shift+C)?
  • dela Vam to u vsech vykresu?
  • -> zkousel jste dany vykres vycistit (_PURGE, _AUDIT, popripade _RECOVER)?
  • v jake verzi je dane DWG-cko, 2013?
  • Po zamrznuti to uz pak funguje "normalne"?
  • zkousel jste dany vykres na jine verzy ACA?
Jinak, 2017 jeste nemam nainstalovanou, tak Vam v tomto smeru asi nepomohu :(


Zdravim
JASponza


-------------
JASponza

ACA (AutoCAD) 21, 24
RVT 21, 24

Win 10, 11 x64


Odeslal: radek.02
Datum odeslání: 16.srp.2016 v 12:34
Dobrý den,

-problém se vyskytuje při kopírování pomocí CTRL+C, příkazem copy, kopírování přes referenční bod i při zrcadlení

-Dělá to u všech výkresů

-Zkoušel jsem všechny uvedené věci

-ukládá se to ve verzi 2013

-Ano funguje to normálně do dalšího kopírování atd., pak následuje další zamrznutí

-Pokud to přepošlu kolegovi (Architecture 2013)tak vše funguje bez problémů

Děkuji Soukup


Odeslal: splonk
Datum odeslání: 16.srp.2016 v 13:44
Hmmm, pak Vam dal asi nepomuzu... 
A nebezi Vam s (na) ACA nejaka nastavba (utilitka, neco ve VBA apod...)?

A na jakem OS pracujete? Grafickou kartu mate certifikovanou? Predpokladam, ze vsechny ovladace mate v cajchu... 
A pokud jste na Win 10, uz mate Anniversary update? Jen pro zajimavost...

Dekuji a zdravim
JASponza


-------------
JASponza

ACA (AutoCAD) 21, 24
RVT 21, 24

Win 10, 11 x64


Odeslal: radek.02
Datum odeslání: 16.srp.2016 v 14:43
Tak záhada vyřešena. Pomocí příkazu FILTRY jsem zjistil že bylo ve výkrese 25 000 odebraných filtrů. Když jsem tyto filtry odstranil tak všechno funguje tak jak má.


Odeslal: splonk
Datum odeslání: 16.srp.2016 v 15:00
... a to mate ve vsech vykresech 25 000 filtru -> jak pisete vyse... ? A 2013 ty filtry nevadi?

Kazdopadne diky za zverejneni reseni "zahady"... v...v...v... votomto(forum)je :-)






-------------
JASponza

ACA (AutoCAD) 21, 24
RVT 21, 24

Win 10, 11 x64


Odeslal: radek.02
Datum odeslání: 16.srp.2016 v 15:20
Když jsem to otevřel v ACAD 2013 tak bylo ve výkrese taky 25tis. filtů, ale nic se nesekalo.

Já to řešil na počítači kolegy, který před nedávnem přecházel z ACAD 2006 na ACAD 2017. Stále ale kreslí na výkresech z verze 2006. To mohl být ten problém.



Vytisknout stránku | Zavřít okno