Vytisknout stránku | Zavřít okno

Problém s načítáním/importem DGN

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=23419
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 23:54


Téma: Problém s načítáním/importem DGN
Odeslal: Mantlík
Předmět: Problém s načítáním/importem DGN
Datum odeslání: 24.říj.2016 v 16:14
Zdravím
Měl bych dotaz na problém s načítáním DGN. Proč se při načtení přes MAPIMPORT některé čáry (konkrétně kabely) nezobrazí, přestože při náhledu pomocí Bentley view tam jsou ? .....
Není to ani typem čáry ani barvou, ani jsme nepřišli na to, čím by to mohlo být. Původní problém byl na Civilu 2015, ale stejně to dopadlo i na civilu 2017 na jiném PC.

Pak jsem si vzpomněl, že by DGN mělo jít už i přes otevření souboru (_OPEN) - a najednou tam ty chybějící čáry byly.

V čem je rozdíl mezi oběma příkazy ?
Děkuji


-------------
J. Mantlík




Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 24.říj.2016 v 18:08
Zdravím Vás,
jednou jsem se na to psal v Autodesku a rozdíl je v tom, že "open" je novější příkaz s novějším algoritmem. A doporučují používat spíše tento...


-------------
Martin Folber


Odeslal: Mantlík
Datum odeslání: 25.říj.2016 v 09:40
Děkuji za odpověď



-------------
J. Mantlík




Vytisknout stránku | Zavřít okno