Vytisknout stránku | Zavřít okno

Licence AC MAP2011

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=24218
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 20:16


Téma: Licence AC MAP2011
Odeslal: J.P.
Předmět: Licence AC MAP2011
Datum odeslání: 20.dub.2017 v 10:16
Dobrý den
na stolním PC mám nainstalovám AC Map 2011 32 bit. Po předešlých peripetiích bych chtěl na notebook, kde mám Win 7  64 bit, nainstalovat AC Map 2011 64 bit. Je to v souladu s licencí? Jaká mohou nastat omezení ?
Předem děkuji 


-------------
J.P.



Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 20.dub.2017 v 10:20
Zdravím Vás,
podle licenčních podmínek toto udělat nemůžete, protože nemáte platný Subscription. Máte nárok pouze na jednu instalaci.


-------------
Martin Folber


Odeslal: zdrk
Datum odeslání: 20.dub.2017 v 10:45
Pokud bude verze na stolním PC odinstalována tak proč by to nešlo. Je to jedna verze autocadu jen je rozdál v systému.



Vytisknout stránku | Zavřít okno