Studentská verze Revitu
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=24245
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 06:39
Téma: Studentská verze Revitu
Odeslal: Peter Jirat
Předmět: Studentská verze Revitu
Datum odeslání: 24.dub.2017 v 12:09
|
Prý je rovněž poznamenaná širokým pásem v rozpisce. Je to tak?
Díky
------------- PJ
http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz
|
Odpovědi:
Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 24.dub.2017 v 20:25
Máš na mysli text „Vytvořeno ve výukové verzi.“?
------------- PepaR https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz
|
Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 26.dub.2017 v 13:56
To nevím, jestli tam je nějaký text, podle toho co jsem viděl tak se rozpiska (Titleblock) doplní o tlustou černou čáru.
------------- PJ
http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz
|
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 26.dub.2017 v 14:31
Možná budou vědět kolegové. Nicméně studentská verze je identická aplikace - liší se jen licencováním.
------------- Vladimír Michl (moderátor) ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world (podpora viz emea.support.arkance.world)
|
Odeslal: huco
Datum odeslání: 27.kvě.2017 v 12:01
Dobrý deň,
nič taká ako vytvorené ve výukove verzii... revit pri vytlačení do .pdf nepíše a ani sa nedoplní o žiadnu tlstú čiernu čiaru v rozpiske. (neviem sa ale vyjadriť k otvorení študentského súboru v ostrej verzii ak myslíte to).
|
|