Vytisknout stránku | Zavřít okno

Převod víceobjemového tělesa na sestavu

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=26096
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 03:19


Téma: Převod víceobjemového tělesa na sestavu
Odeslal: Mrázek
Předmět: Převod víceobjemového tělesa na sestavu
Datum odeslání: 11.kvě.2018 v 10:40
Ze školení si pamatuji, že to jde, ale nemohu to najít. Poraďte prosím postup.

-------------
Ing. Zdeněk Mrázek
Preciosa Ornela a.s.
AIP 2018, ACADM 2018, Vault Pro 2018



Odpovědi:
Odeslal: masa1
Datum odeslání: 11.kvě.2018 v 10:45
"Správa" - "Rozvržení" - "Vytvořit komponenty".
Viz video - https://www.youtube.com/watch?v=W_OtUp_222g" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=W_OtUp_222g


-------------
Mašek


Odeslal: Mrázek
Datum odeslání: 11.kvě.2018 v 12:05
Děkuji

-------------
Ing. Zdeněk Mrázek
Preciosa Ornela a.s.
AIP 2018, ACADM 2018, Vault Pro 2018



Vytisknout stránku | Zavřít okno