Vytisknout stránku | Zavřít okno

ADT 2005 - chybi nabidka

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Architecture, MEP, Fabrication, Plant 3D
Popis fóra: Otázky ke stavařským aplikacím AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, k potrubní aplikaci AutoCAD Plant 3D, k Fabrication a Advance Steel
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=274
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 14:01


Téma: ADT 2005 - chybi nabidka
Odeslal: honzic
Předmět: ADT 2005 - chybi nabidka
Datum odeslání: 14.pro.2004 v 09:02

Dobry den,

     v ADT 2005 mi dole nad stavovym radkem zmizela lista s "otevrit nabidku vykresu", "měřítko výřezu", "konfigurace rozvržení" atd. Jak ji opet zpnu?

Dekuji




Odpovědi:
Odeslal: honzic
Datum odeslání: 14.pro.2004 v 09:06
Tak uz jsem na to prisel. Ovlada se to prepinacem stavovehoradku. Prosim za prominuti.



Vytisknout stránku | Zavřít okno