Vytisknout stránku | Zavřít okno

tlustá kotovaci čára

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=27724
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:21


Téma: tlustá kotovaci čára
Odeslal: Martin_123
Předmět: tlustá kotovaci čára
Datum odeslání: 22.zář.2018 v 20:03
Dobrý den,

nedaří se mi nastavit kóty tak, aby byli v pohledu/na výkrese kresleny tenkou čárou.

Ve vlastnostech typu stylu linearni koty mám v poíčku "tloušťka čáry", nastaveno "1".
Dále mám na kartě správe - doplňkové nastavení - tloušťky čar - nastaveno pro "1" pro všechny měřítka tloušťku 0,025. Méně již nejde nastavit.

Přesto nejsou koty tenké, viz obrázek. Jak lze tedy docílit tenkých čar u kót?

Děkuji za radu.



Odpovědi:
Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 23.zář.2018 v 09:11
To je divné. Jste si prosím jist, že máte tloušťky i měřítka nastaveny správně?




-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: Martin_123
Datum odeslání: 23.zář.2018 v 09:42
Aha, tak chybu jsem dělal v tom, že jsem v tloušťkách čar neměnil Tloušťky poznámkových čar, ale měnil jsem jen tloušťky modelových čar. Vaše zaslané obrázky mě pat trkly do hlavy :)
Již to funguje správně

Děkuji za odpověď


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 23.zář.2018 v 09:52
Rádo se stalo ;-).

-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz



Vytisknout stránku | Zavřít okno