Vytisknout stránku | Zavřít okno

2002 versus 2006

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=2797
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 01:05


Téma: 2002 versus 2006
Odeslal: halussska
Předmět: 2002 versus 2006
Datum odeslání: 10.čvc.2006 v 14:25
V 2002 si program pamätal cifry. napríklad spravil som čiaru o dĺžke 45,1253115 vo vertikalnom smere, potom som chcle spravil ďalšiu pod akymkoľvek uhlom(to teraz nieje podstatne) klepol som na šípku dole a mal som tam tých 45,1253115.
V 2006 to nejde šípkou dole sa uchytávajú predošle pointy. Neviete kde a či vôbec sa to dá prestaviť?



Odpovědi:
Odeslal: jadva
Datum odeslání: 10.čvc.2006 v 14:27
promenna INPUTHISTORYMODE


Odeslal: halussska
Datum odeslání: 10.čvc.2006 v 14:40
nie tak celkom, myslím vložim číslo zmenim smer a šípkou vloží to isté číslo. Tym INPUTHISTORYMODE  zmením len počet histórie polôh predošlých bodov.


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 10.čvc.2006 v 15:00
Při INPUTHISTORYMODE=0 se to ale takto chová (=správně, zkoušeno v A2007). Viz http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=5100 - http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=5100

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Ferdinand
Datum odeslání: 11.čvc.2006 v 15:13
Šipka nahoru 

-------------
-FerTh-



Vytisknout stránku | Zavřít okno