Vytisknout stránku | Zavřít okno

Intervál ukladání

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Fusion 360 a platforma Fusion
Popis fóra: Otázky ke konstrukční CAD/CAM/CAE aplikaci Autodesk Fusion, platforma Fusion - Fusion Lifecycle, Fusion Connect a IoT. Návrh, sdílení, NC výroba, simulace...
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=28278
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 20:16


Téma: Intervál ukladání
Odeslal: Permonik
Předmět: Intervál ukladání
Datum odeslání: 17.led.2019 v 16:27
Dobrý den,

jak je to s ukladaním modelu ve Fusionu. Mám nastavený 30min, přesto mi to ukláda skoro po každe čaře, kotě apod. Což u modelu s 3000 kotámi už je trošku zasekava práci počitače.


-------------
http://www.tezebna.com" rel="nofollow - Ing. Tomáš Mlčák - Digitální prototypování, Konstrukce strojů a zařízení, Fotogrammetrie, Vývoj pásových jednotek



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 17.led.2019 v 18:16
Máte aktualizovanou verzi? Mám dojem, že nějaký loňský build ignoroval nastavení času autosave. Zkuste interval změnit (např. na 31 min.) nebo se podívejte na Diagnostic log files, jestli se tam nedějí nějaké neplechy (např. nějakou add-on aplikací).

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Permonik
Datum odeslání: 03.úno.2019 v 14:38
Tak stačilo změnit na 30 a restartovat PC. Ted to šlape pěkně a hned se lepé modeluje.

Verze aktuální, v diagnostic log files jsem se nevyznál, zda je tam chyba nebo ne.


-------------
http://www.tezebna.com" rel="nofollow - Ing. Tomáš Mlčák - Digitální prototypování, Konstrukce strojů a zařízení, Fotogrammetrie, Vývoj pásových jednotek



Vytisknout stránku | Zavřít okno