Vytisknout stránku | Zavřít okno

zobrazení fází

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=28735
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:50


Téma: zobrazení fází
Odeslal: Kosík
Předmět: zobrazení fází
Datum odeslání: 18.dub.2019 v 11:07
Přeji příjemný den
Je v revitu možné upravit pořadí zobrazení jednotlivých fází. U mě se neustále cpe v zobrazení zdiva bouraného nad navrhované.
Dekuji
Jan Kosík



Odpovědi:
Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 18.dub.2019 v 16:36
Asi by to chtělo obrázek, co je špatně, zatím si nikdo nestěžoval :-) .

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: Kosík
Datum odeslání: 19.dub.2019 v 09:02
Děkuji za odpověď
měl jsem na mysli toto překrytí navrhovaných konstrukcí bouranými


Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 23.dub.2019 v 10:01
Nevím, mně se zdá, že logicky to je správně (podle Autodesku). To je výkres demolic, kde je nejdůležitější, co se demoluje, a to je v tomto případě celá příčka, kam se potom dozdí ta druhá (ta je celá vidět ve výkrese nového stavu).
Pak ještě použít drátový pohled (Wireframe), ale to může přinést jiná překvapení.



-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz



Vytisknout stránku | Zavřít okno