Vytisknout stránku | Zavřít okno

Viditelnost v 3D

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=2900
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 23:00


Téma: Viditelnost v 3D
Odeslal: aecman
Předmět: Viditelnost v 3D
Datum odeslání: 30.čvc.2006 v 22:21
Je mozne zapnut viditelnost osnovy (grid) v 3D?



Odpovědi:
Odeslal: IvanaV
Datum odeslání: 31.čvc.2006 v 10:59

 takový nástroj v Revitu neznám, dá se nahradit zavázanou modelovou čárou, můžete si na to vytvořit i vlastní podkategorii čáry/půjde vypnout zvlášť

Na co to potřebujete použít? třeba to jde úplně jinak :)



Odeslal: Neuthron
Datum odeslání: 31.čvc.2006 v 18:45
Já to dělám nastrojem stínování. na co to používáte?

-------------
AutoCAD 2005


Odeslal: aecman
Datum odeslání: 31.čvc.2006 v 18:55

Mam na mysli modulovu osnovu (vid. obrazok). Prijde mi to uplne prirodzene zeby som mal moznost zapnut si osnovu i v 3D.

http://img284.imageshack.us/my.php?image=revitosnovagp7.png"> http://img284.imageshack.us/my.php?image=revitosnovagp7.png -



Odeslal: Neuthron
Datum odeslání: 31.čvc.2006 v 19:00
takže rastr..... neco zjistim moment

-------------
AutoCAD 2005


Odeslal: Neuthron
Datum odeslání: 31.čvc.2006 v 19:03
lze to delat přez fci. rastr a pak podle libosti menit pohledy na objekt fcí. pohled

-------------
AutoCAD 2005


Odeslal: aecman
Datum odeslání: 01.srp.2006 v 14:54
Mam EN verziu. Neviem, aky je EN ekvivalent ( funkcie rastr).



Vytisknout stránku | Zavřít okno