Vytisknout stránku | Zavřít okno

Vypínání vazeb v podsestavě

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=29825
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 23:54


Téma: Vypínání vazeb v podsestavě
Odeslal: lukasek
Předmět: Vypínání vazeb v podsestavě
Datum odeslání: 19.pro.2019 v 16:16
Dobrý den,
při úpravě sestavy se mi u několika podsestav vypnula vždy cca polovina vazeb a příslušná podsestava se "rozhodila", což je jediný projev popisované chyby. Po zapnutí vazeb se vše srovnalo.
U této sestavy si s tím poradím, ale zajímalo by mě, zda jsem si nemohl omylem nastavit nějakou „vychytávku“, která by takové chování mohla způsobovat.



Vytisknout stránku | Zavřít okno