Vytisknout stránku | Zavřít okno

roh v ohybu (uzavření rohu)

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=29937
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 23:53


Téma: roh v ohybu (uzavření rohu)
Odeslal: jeniksedlacek
Předmět: roh v ohybu (uzavření rohu)
Datum odeslání: 22.led.2020 v 09:17
Dobrý den,
nevím, jak zarovnat hranu ohnutého plechu, aby v rohu toho ohnutí nevystupovala hrana o těch pár desetin mm ven.
Zkouším tu funkci "uzavření rohu", ale ať klikám na cokoliv, tak mi to neumožní žádnou změnu.
Děkuji za pomoc, jak na co kliknout.... uploads/503/Roh.ipt" rel="nofollow - uploads/503/Roh.ipt



Odpovědi:
Odeslal: Lubomír Polesný
Datum odeslání: 22.led.2020 v 09:47
Dobrý den,

Máte na mysli, aby tam rozměr 0,146 mm nebyl?
Zkoušel jste v dialogu "Vystřižení rohu" volbu "Vzdálenost plocha/hrana"?


-------------
Lubomír Polesný
Arkance Systems CZ s.r.o.


Odeslal: jeniksedlacek
Datum odeslání: 22.led.2020 v 10:04
Dobrý den,
děkuji za odezvu. Zkoušel, ale na nic mi to nereaguje. Asi nevím na co pořádně kliknout. I když jsem se snažil vymyslet kde co. :-(



Odeslal: Navara
Datum odeslání: 22.led.2020 v 10:50
Tam je trochu problém s nastavením velikosti mezery. Zkuste nastavit Automatickou tvorbu pokosu Ano/Ne
Ale buď dodržíte velikost mezery 0,5 a máte tam "schůdek", nebo se automaticky nastaví na 0,707 a je to hladké



Odeslal: jeniksedlacek
Datum odeslání: 22.led.2020 v 12:06
Dobrý den,
děkuji moc. To je přesně ono.




Vytisknout stránku | Zavřít okno