Vytisknout stránku | Zavřít okno

Kód klasifikace - extrahování dat

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=30110
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 21:51


Téma: Kód klasifikace - extrahování dat
Odeslal: JanaGott
Předmět: Kód klasifikace - extrahování dat
Datum odeslání: 26.úno.2020 v 11:10
Dobrý den,
měla bych dotaz na možnosti využití kódu klasifikace. V podsestavě mám u spojnice a bodu přiřazený určitý kód klasifikace. Vytvořený koridor už ale informaci o kódu klasifikace neobsahuje. Při extrahování těles z koridoru si mohu vytahat konkrétní "3D těleso", ale ve vlastnostech 3D tělesa (záložka Rozšířená data) je pole Kód Klasifikace prázdné. Je nějaká cesta jak kód klasifikace z podsestavy překlopit do vlastností vytvořeného 3d tělesa z dané podsestavy (když teda pominu ruční opisování).

Děkuji moc za radu
Jana Gottvadová



Vytisknout stránku | Zavřít okno