Vytisknout stránku | Zavřít okno

BIMsign a jeho použití

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=30185
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 23:00


Téma: BIMsign a jeho použití
Odeslal: Peter Jirat
Předmět: BIMsign a jeho použití
Datum odeslání: 17.bře.2020 v 16:07
Chci se zeptat ostatních, jak by používali tuto aplikaci - hlavně co se týče vytvořených rodin. Jakou rodinu prohlásit jako vlastní - vytvořenou úplně z čista, vytvořenou na základě šablony OOTB (už tady začíná problém, jestli to Autodesk nemá nějak licenčně ohlídané), úpravou stávající rodiny z jiného zdroje, podepsáním "nepodepsané" rodiny atd...
Dotaz na tvůrce - když podepíšu model a pak z něj vyexportuju rodiny do knihovny (adresáře), jsou už podepsané i tyto rodiny, nebo jsou model a rodiny v tomto na sobě nezávislé?


-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz



Odpovědi:
Odeslal: martin.biras
Datum odeslání: 18.bře.2020 v 08:32
Dobrý deň,
model a rodiny sú v tomto na sebe nezávislé. Tzn. ak podpíšete model (rvt) a vyexportujete families, tieto rodiny nebudú zahŕňať v sebe podpis (pretože ste podpísali len .rvt, nie .rfa-s) - ak by to ale užívatel požadoval, aby bola podpísaná každá family ktorú má v projekte, bude si ju musieť otvoriť a vložiť do nej podpis. 




Vytisknout stránku | Zavřít okno