Vytisknout stránku | Zavřít okno

Export pro model

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=30297
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 21:51


Téma: Export pro model
Odeslal: 5fred5
Předmět: Export pro model
Datum odeslání: 02.dub.2020 v 16:39
Dobrý den,

Je z revitu možné dostat - exportovat tyto věci:

1. spodní hranu trubek, vedení - anglicky Invert level
2. Spodní hranu ("povrch") desky, základového pásu,...

Momentálně si to exportuji do AutoCadu a obkresluji si hrany - následně tvořím model pro machine control a geodety,...

Děkuji za připadnou radu.



Odpovědi:
Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 02.dub.2020 v 20:27
Určitě ano, ale s pomocí Dynama, kde si ty hodnoty spočítáte, zapíšete do parametrů a ty pak klasickým exportem (nebo taky rovnou z Dynama) vyexportujete.

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz



Vytisknout stránku | Zavřít okno