Vytisknout stránku | Zavřít okno

3D tisk z Inventoru na Ultimaker

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=30453
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 06:13


Téma: 3D tisk z Inventoru na Ultimaker
Odeslal: Betak
Předmět: 3D tisk z Inventoru na Ultimaker
Datum odeslání: 03.kvě.2020 v 13:24
Dělám na modelu kde je kus závitu a potřeboval bych ho vytisknout co nejpřesněji. Závit mám už jako 3D model. Ale když ho přes STL pošlu do Cura na tisk, vychází mi to moc zubatě. V samotném tisku problém není. Jde to někde ještě zpřesnit?



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 03.kvě.2020 v 15:29
Přesnost oblých ploch v STL z Inventoru nastavíte při ukládání (exportu) - viz:
https://www.cadforum.cz/cadforum/zvyseni-presnosti-oblych-ploch-v-stl-exportu-z-inventoru-tip11805 - https://www.cadforum.cz/cadforum/zvyseni-presnosti-oblych-ploch-v-stl-exportu-z-inventoru-tip11805

Jinak v Cura (některých verzích) je možné využít plugin pro přímou práci s IPT/IAM modely a přesnost STL tak už nemusíte řešit v Inventoru - viz:
https://www.cadforum.cz/cadforum/prima-podpora-modelu-inventoru-ve-sliceru-cura-tip12594 - https://www.cadforum.cz/cadforum/prima-podpora-modelu-inventoru-ve-sliceru-cura-tip12594


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Vytisknout stránku | Zavřít okno